FonoKlubs

Sākums: 22:00
Ieeja: BEZ MAKSAS

Pastāsti citiem:

21. February, Saturday

DJ DUB:RA vs. DJ PM2THEAM

Šovakar ar b2b setu uz skatuves uzstāsies divi DJi - pie mums jau iepazītais Funky Breakout un Rīgas DJ skolas pārstāvis Dub:ra, kā arī 2014. gada Latvijas atlases Red Bull thre3style finālists PM2THEAM!

Laba un kvalitatīva ballīte garantēta!

DJ Dub:ra aktīvu karjeru uzsāka 2006. gadā, un īsā laika posmā vairāku dīdžeju konkurencē ieguva titulu “Kurzemes DJ 2007”. Arī turpmāk aktīvais vietējo un starptautisko DJ konkursu dalībnieks plūcis laurus dažādās nominācijās, kā nesenākās no tām minot otro vietu mūzikas izdevniecības “Breakbeat Paradise recordings” DJ miksu konkursā un iekļūšanu starp pieciem labākajiem Latvijas DJ'iem, konkursā Red Bull thre3style. Pēdējos gados dīdžejs nopietni pievērsies producēšanai un dziesmu remiksu radīšanai, tādējādi popularizējot savu vārdu globālajā mūzikas skatuvē.
2011. gadā kopā ar domubiedriem DJ Dub:ra izveidojis regulāru pasākumu sēriju "Funky Breakout”, kas ir pieprasītākais ikmēneša notikums vecākajā Rīgas klubā “Pulkvedim Neviens Neraksta”.
Dj Dub:ra ir viens no Rīgas DJ skolas dibinātājiem un pasniedzējiem.
Uzstājies kopā ar: Krafty Kuts, A.Skillz, Featurecast, B-Side, Kool Hertz, DJ Angelo, Bobby C Sound TV, Pimpsoul
http://www.djdubra.com

DJ PM2THEAM - 2014. gada Latvijas atlases Red Bull thre3style finālists, spēlējis gan LV, LT, EE vadošakajos klubos un festivālos.
Veido savas Mash Up un Remix versijas. Jaunākās producētās dziesmas šobrīd varat dzirdēt ekskluzīvi tikai PM2THEAM DJ setos.
Pēdējo gadu laikā nopietni pievērsies sevis pilnveidošanai dīdžejingā.
Vairāk par DJ PM2THEAM varat atrast blogā: http://www.pm2theam.com/