FonoKlubs

Sākums: 22:00
Ieeja: 3,00 Eur

Pastāsti citiem:

7. July, Friday

Jacques of S'T'A & Mixmaster AG

Ar koncertu pie mums šovakar viesojas Latvijas hip-hop skatuves viens no zināmākajiem un vēsturiski nozīmīgākajiem personāžiem - Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) kopā ar vinila meistaru Mixmaster AG! Koncertā Žaks izpildīs gan savas jaunākās dziesmas, gan nedaudz atgriezīsies Latvijas hip-hopa vēsturē, papildinot to ar savai mūzikai raksturīgām ģitāras iespēlēm.

Jacques of S'T'A ir viens no pirmajiem Hip-Hop mūzikas producentiem/ izpildītājiem Latvijā. Pievērsās šim žanram 90' gadu otrajā pusē, ienesot Latvijas mūzikā, līdz tam nebijušas noskaņas, tematiku un skanējumu. Producējis albumus: S'T'A "Manas pilsētas skati", solo albumu "Mirror Of The World", sadarbībā ar Armandu - "Velniem.lv"', vairāku pazīstamu dziesmu mūzikas autors izpildītājiem Ozols, Armands. Izdevis divus solo albumus elektroniskā formātā - "Various Tracks" (2013.) un "Kā taisīt selfijus korumpētā Austrumeiropas pilsētā" (EP, 2015). Sadarbojies un koncertējis ar tādiem izpildītājiem kā WiesturZ, bū-š, Gustavo, Džuzepe, grupa Zāle u.c..
Kopš 2002. gada radio raidījuma "Pierasti ieraksti" producents un vadītājs radio RadioNABA 95,8 fm. Paralēli Hip-Hop'am darbojas grupās Bezgalībieši , Pilsētas Skaņas un Oroboro.