FonoKlubs

Sākums: 21:00
Ieeja: 3,00 Eur

Pastāsti citiem:

3. February, Saturday

Mindesign (metal), Wendigo's Throne (deathcore)

Mindesign ir izveidojies, apvienojoties dalībniekiem no tādām grupām kā ‘’Malduguns’’, ‘’Dark Nexus’’ ‘’Break the Norm’’ un ‘’Enema Express’’. Grupa spēlē metālu, taču neietur sevi noteiktos metāla rāmjos, eksperimentējot ar tādiem žanriem kā Deathcore, Death Metal, Black Metal, Nu-Metal un līdz pat Džezam.
Kopš 2017. gada vasaras Mindesign spēlē koncertus un rada idejas jaunam mūzikas materiālam. Mindeisgn Fonoklubā uzstāsies sava debijas albuma atbalsta "Filth" prezentācijas ietvaros. 2016. gada oktobrī Cēsīs grupa spēlēja pagrīdes mūzikas pasākumā ‘’Naktsmaiņa Lauķenē’’, taču uz Fonokluba skatuves kāps pirmo reizi.

"Wendigo's Throne" ir deathcore spēlējoša grupa, kas radās 2017. gada februārī. Pie saviem līdzšinējiem sasniegumiem grupa min koncertus kopā ar "Caliban" un "Black Tongue" gan Latvijā, gan ārpus tās! Nesen grupa prezentēja singlu ar nosaukumu "Innocents".

Jebkurā gadījumā, pēc garākas ziemas pauzes pie mums atgriežas smagais vakars un nākam atbalstīt gandrīz Cēsniekus Mindesign un jaunos Wedingo's Throne!