FonoKlubs

Sākums: 22:00
Ieeja: 4,00 Eur

Pastāsti citiem:

26. October, Saturday

Colours of Bubbles (LT, indie), B-Optimist (LV, rock), DJ Uldis Rudaks

Šovakar pie mums ciemosies viena no Lietuvas zināmākajām muzikālajām apvienībām - indie/ rock grupa Colours of Bubbles, kas prezentēs savu jauno albumu '9mm'!

“9 mm” – deviņas jaunas dziesmas, kas atspoguļo mūziķu apokaliptisko skatījumu un attieksmi pret pašreizējo pasauli. Tas ir pilns ar tēmām par karu, mīlestību, ieročiem, strādnieku šķiru, ātru dzīves tempu, sacelšanos. “Iepriekšējais albums “She is the Darkness” bija diezgan tumšs, tādēļ vēlējāmies, lai jaunajam albumam ir vieglāka ģitāras skaņa,” skaidro paši mūziķi.

Kopš šī gada sākuma grupa strādājusi kopā ar producentu Domas Strupinskas dažādās ierakstu studijās Lietuvā un Apvienotajā Karalistē, kur arī “9mm” tika ierakstīts. Mūziķu rokās “9mm” skan enerģiski, dumpīgi, un albums ir pilns ar sprādzienbīstamu spēku. Grupa aicina pirmo reizi izdzirdēt albumu dzīvajā izpildījumā un dzirdēt arī nu jau vecās, labi zināmās dziesmas.

Rokmūzikas trio B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos.
2015. gada martā izdots debijas albums "B OPTIMIST". 2017. gada oktobrī izdots minialbums "KOPĀ". 2018. gada decembrī izdots pirmais vēstnesis „Otro siržu veikaliņš” no topošā trešā studijas albuma.

Pēc koncerta balli uzspēlēs DJ Uldis Rudaks!

21:00 durvis
22:00 B OPTIMIST
23:00 COLOURS OF BUBBLES
-04:00 DJ Uldis Rudaks