FonoKlubs

Sākums: 21:00
Ieeja: 10.00 Eur

Pastāsti citiem:

25. November, Friday

Muļķības. Kalvja Troskas stand-up izrāde

Komiķa Kalvja Troskas jaunākā stand-up izrāde “Muļķības” ar kuru viņš dodas Latvijas tūrē un šajā novembra vakarā piestās arī pie mums!
Kalvis ir Comedy Latvia sastāvā kopš 2014. gada. Viņš ir absurda komēdijas meistars, skatītāju no ikdienišķas situācijas vienmēr aizvedot tur, kur neviens nav gaidījis.
“Viss, ko es stāstu, pa lielam ir muļķības. Pat ja ir sajūta, ka šoreiz gan Kalvis apskata visuma lielos jautājumus, beigās saproti, ka arī tās ir muļķības. Es mēģinu parādīt, ka dzīve nav tik nopietna un, ka daudz kas no tā, par ko uztraucamies un kas nodarbina mūsu galvu ikdienā, ir smieklu vērts. Tas, ka vajag manu prātu, lai to absurdu jums palīdzētu ieraudzīt - tā gan ir taisnība.”
Šī gada sākumā Kalvja Troskas joks par medikamentiem izcīnija skatītāju simpātijas pirmajā Latvijas stand-up gada balvā “Grābeklis” un ieguva titulu Gada joks. Pavasarī un vasarā Kalvis apbraukāja Latviju kopā ar Rūdolfu Kugrēnu, būdams viņa soloizrādes “Tagad” iesildītājs, savukārt tik tikko veikti vēl 2500km, tūrējot pa Latviju ar Comedy Latvia izrādi “Neatšķaidīts”.
Pirms Kalvja uz skatuves iesildīt publiku kāps Kārlis Strautiņš, nesenākais Comedy Latvia biedrs, kurš ātri iemantojis skatītāju simpātijas.

Biļetes: www.bezrindas.lv