FonoKlubs

6. March, Monday

“Dzelzs vilks” svinēs 25. jubileju “Fonoklubā”

Latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks”, atzīmējot sasniegtā ceturtdaļgadsimta atzīmi, 11. martā piestās Cēsīs, lai atrādītu 25 gadu laikā radītās labākās dziesmas, kas apkopotas albumā “Dziesmas pilnmēness naktī”. Grupa sola koncertā muzikāli izsekot tās darbībai no pirmsākumiem līdz mūsdienām. Lasīt vairāk »

27. August, Thursday

“SK Fono” panāk vienošanos ar talantīgo Edgaru Bāliņu

Pērnā gada Cēsu novada atklātā florbola čempionāta finālisti “SK Fono” nopietni gatavojas gaidāmajai sezonai un ir veikuši vēl vienu taktisko papildinājumu. Klubs ir panācis vienošanos ar vienu no Jelgavas talantīgākajiem florbolistiem – teju 60 kilogramus smago spēlētāju Edgaru Bāliņu. Lasīt vairāk »

1. May, Thursday

Norisināsies Cēsu Florbola Čempionāta Noslēgums

Pēc aizvadītas notikumiem un emocijām bagātas sezonas Cēsu atklātajā florbola čempionātā, beidzot esam nonākuši līdz tās noslēgumam. Cēsu centrālajā sporta arēnā (Piebalgas ielā) plkst. 18:00 tiks aizvadīts lielais fināls starp "Lekrings Sr." un "IBK Griffin". Pēc tam aicinām visus uz svinībām FonoKlubā! Lasīt vairāk »

21. January, Tuesday

“Spit It Out” prezentēs albumu “Fonoklubā”

Hārdkora apvienība “Spit It Out” šajā sestdienā plkst. 20:00 albuma “My friends are my strength” prezentācijas ietvaros aizvadīs koncertu savās mājās “Fonoklubā”, dalot skatuvi ar pašmāju grupām “Distill” un “Kaiman”. Lasīt vairāk »

18. June, Tuesday

„Fonoklubs” piedāvās brīvdabas „Fono skatuvi”

27. jūlijā Cēsu „Fonoklubs” iziet ārpus kluba telpām, uz brīvdabas skatuves pulcējot tādus māksliniekus kā „Pienvedēja Piedzīvojumi”, „Laime Pilnīga”, „Laika Suns”, „Indygo”, „The Velvet Supernova”, Dj Egons Reiters un daudzus citus. Lasīt vairāk »

8. March, Friday

Treniņtērpu ballīte Nr 5 - coming soon!

Viens no populārākajiem Cēsu „Fonokluba” pasākumiem – Treniņtērpu Ballīte – šā gada 23. martā norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas, pulcējot sportistus un ballēties gribētājus no visas Latvijas. Lasīt vairāk »

28. February, Tuesday

INTERVIJA: Ralfs Rubenis par Tranzītu, Fonoklubu, būšanu līdzsvarā un savu mīļāko ķermeņa daļu

Šogad Treniņtērpu Ballītes organizatori uz Fonokluba skatuves aicināja pašmāju deju mūzikas dinozaurus Tranzīts, kuru līderis Ralfs Rubenis īsi pirms uzstāšanās piekrita sarunai ar vienu no kluba pārstāvjiem Jāni Sildniku, pārspriežot gan grupas vēsturi, gan Fonoklubu, gan dažādus ar neko nesaistītus tematus, piemēram, aklājot savu mīļāko ķermeņa daļu. Lasīt vairāk »