FonoKlubs

Pastāsti citiem:

16. May, Tuesday

Piektdien "Fonoklubā" uzstāsies "Doni Tondo" un "Reinis Young Trio"

Šajā vakarā pirmo reizi "Fonoklubā" uzstāsies arī grupa “Doni Tondo” – instrumentāls trio, ko veido divi cēsnieki: ģitārists Raimonds Gusarevs (El Mars; fonds “Viegli”) un bundzinieks Jānis Sildniks (Enhet), kā arī basģitārists Miķelis Pirksts.

Kaut arī grupa mēģinājumus uzsāka jau 2015. gadā, tikai tagad tā ir izlēmusi sākt aktīvu koncertēšanu: “Mēs pavadījām daudz laika, sarakstot dziesmas un tās mācoties. Vēlējāmies uz skatuves kāpt tikai tad, kad izveidojās pārliecība, ka mums ir materiāls, ko vēlamies parādīt. Šobrīd tāda pārliecība ir un ar nepacietību gaidām, kad varēsim dalīties tajā, ko mēģinājumu telpā esam sastrādājuši.”

Grupas dalībnieku uzkrātā pieredze ļoti dažādā stila grupās un projektos arī “Doni Tondo” piešķir dinamisku un dažādu skanējumu. “Mēs apzināmies, ka esam instrumentāla mūzika un mums savs stāsts ir jāizstāsta tikai ar notīm un ritmu. Tieši tāpēc koncerta laikā cenšamies ceļot cauri visdažādākajiem stiliem, spēlējot to, kas pašus uzrunā.”

Tāpat savu albumu prezentēs Reinis Jaunais, kurš, vairāku gadu garumā atrādot visai Eiropai savas ģitārspēles prasmes, ir nonācis līdz trio radīšanai. Mūziķiem pievienojoties arī basģitāristei Laumai Kazakai un bundziniekam Ivaram Loginam, kurš darbojies grupā “Legacy ID”. Apvienība izpilda galvenokārt instrumentālu mūziku, ko klausītāju raksturo kā Art Rock un Indie mūzikas stilu mijiedarbību.