FonoKlubs

Sākums: 20:00
Ieeja: 5.00 Eur

Pastāsti citiem:

30. July, Friday

Juris Kaukulis – koncerts Fonokluba terasē

Grupas “Dzelzs vilks” līderis Juris Kaukulis aicina uz solo koncertu elektroakustiskā pieslēgumā ģitārām un balsij.
Mūziķis koncertam izvēlējies kompozīcijas no dažādiem grupu “Dzelzs vilks” un “Jauno Jāņu orķestris” daiļrades posmiem, tāpat arī paša radītas kompozīcijas teātra izrādēm – starp tām gan koncertos mazāk izpildīti skaņdarbi, gan populārākas dziesmas, gan pa kādai pavisam jaunai melodijai.
Juris Kaukulis ir latviešu mūziķis, grupu “Dzelzs Vilks” un “Jauno Jāņu Orķestris” vadošais solists un mūzikas autors, teātra izrāžu, kino un animācijas filmu mūzikas komponists, kura balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu.
Jura dziesmas – “Balerīna”, “Oranži mati”, “Uijā, uijā nikni vilki”, “Ļauj man tevi”, kā arī jaunākās - “Tu vilki nakti”, “Bīstami vārdi”, “Ieviņa” un “Tās vēl nav beigas” - kļuvušas par latviešu roka un postfolka klasiku, un pulcē visu vecumu klausītājus mūziķa koncertos.

Ieeja: 20:00
Koncerts: 21:00
Ieeja: 5eur

Pēc koncerta ieeja BEZ MAKSAS un par balli līdz rītam gādās DJ Kalvis Amantovs!

*
Atgādinām! Kamēr spēkā ir aktuālie MK noteikumi, FonoKlubā ieeja ir tikai ar derīgiem vakcinācijas sertifikātiem, kuri tiks pārbaudīti pie ieejas līdz ar pers. apliecinošu dokumentu.
Atbildot uz biežāk uzdoto jautājumu: nē, negatīvs tests neskaitīsies, turklāt tā atļaušana jebkurā gadījumā paredzētu virkni citu ierobežojošu noteikumu, kuru rezultātā kluba darbība iespējama nebūtu.