FonoKlubs

Sākums: 22:00
Ieeja: BEZ MAKSAS

Pastāsti citiem:

23. October, Saturday

ATCELTS. Pienvedēja Piedzīvojumi koncerts un grāmatas prezentācija

Diemžēl sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli esam spiesti šo koncertu atcelt. Kopā ar Pienvedēja Piedzīvojumiem esam apņēmušies koncertu un grāmatas prezentāciju īstenot līdzko varēsim droši to izdarīt!

Tieši pirms gada izdevniecība “Dienas grāmata” laida klajā mūzikas žurnālista un mūziķa Jāņa Žildes sarakstīto grāmatu – autorizēto biogrāfiju “Pienvedēja Piedzīvojumi. Trīs no Sabiles”. Grāmata nav tikai vēstījums par viņiem, tas ir stāsts par deviņdesmito gadu jauniešiem, par izlaušanos, principiem un nostāju, dzīves un mūzikas kvalitāti - un beigu beigās – īstu draudzību.
Ar vairākiem koncertiem grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” dodas spēlēt koncertus Latvijas lielākās un mazākās pilsētās. Tieši pirms gada, Covid pandēmijas dēļ šie koncerti tika atlikti.
“Ļoti žēl, ka pandēmija izjauca mūsu grāmatas atvēršanas svētkus pirms gada, kad bija paredzēti teju 20 koncerti visā Latvijā. Covid pandēmijas dēļ ļoti daudzas koncertvietas nav atguvušās vēl šodien, līdz ar to koncertu ir uz pusi mazāk. Bet paviesosimies gandrīz visos Latvijas novados,” tā grupas solists un basģitārists Māris Žigats.
Koncertu norises vietās būs iespējams iegādāties grāmatu ar grupas dalībnieku autogrāfiem.

Biļetes: www.aula.lv

*Ieeja koncertā ar zaļo sertifikātu!