FonoKlubs

Pastāsti citiem:

25. September, Wednesday

Fonokluba piektās jubilejas video: "mēs vēlamies parādīt Cēsis"

Cēsu "Fonoklubs" savu piekto jubileju šajā nogalē sagaida ar jaunu video, dīdžeju priekšnesuma rekordu un grupas "Linga" uzstāšanos bezmaksas koncertā.

Svinības "Fonoklubs" iesāks piektdien plkst. 22:00, kad vakara gaitā par muzikālo noformējumu gādās kluba DJ komanda, pēc kārtas uzstājoties astoņiem dīdžejiem, kas būs līdzšinējais rekords. Savukārt sestdien ballīti turpinās radio SWH pārstāvis Artis Dvarionas un grupa "Linga". Ieeju abos vakaros uzsauc "Fonoklubs".

Šī vasara Cēsu klubam ir bijusi īpaši nozīmīga, jo ir aizvadīts pirmais gads bez darbības stūrakmens - mūzikas un sporta festivāla "Fonofest". Tomēr kolektīvs ir turējis uzņemto kursu, un savu attīstību virzījis kluba ietvaros. Publicētajā video "Fono" direktors Lauris Sildniks atklāj, ka šobrīd mērķis ir parādīt Cēsis.

Atgādinām, ka "Fonoklubs" atrodas Rīgas ielā 47 un ir dibināts 2008. gadā paralēli festivāla "Fonofest" darbībai. Regulāri pulcējot zināmākos pašmāju dīdžejus un grupas, klubs ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem Cēsu klubiem un šīs vasaras izskaņā paplašināja darbību, atklājot jaunu stāvu.