FonoKlubs

Pastāsti citiem:

18. December, Wednesday

“Fonoklubs” aicina pieteikties nekvalitatīvos mūziķus

Jau piekto gadu pēc kārtas “Fonoklubā” Cēsīs norisināsies viens no kluba krāšņākajiem pasākumiem, proti, “Nekvalitatīvās mūzikas nakts”, kas arī šogad aicina pieteikties māksliniekus.

11. janvārī skatuvi pārņemot izdomai, stilam un atdevei, “Nekvalitatīvās mūzikas nakts” pulcēs kreatīvākos mūziķus, lai vienu reizi gadā sniegtu neaizmirstamu audiālo baudījumu.

“Plānots, ka vakara gaitā publikas priekšā kāps gan skatuvi pārzinoši, gan pavisam jauni mākslinieki, tāpēc “Nekvalitatīvās mūzikas nakts” ir lieliska iespēja iegūt zināmu skatuves pieredzi pavisam jauniem censoņiem, kā arī atmest jebkādas mākslinieciskās robežas jau pieredzējušiem mūziķiem, un to visu caur muzikālu humoru,” pastāstīja pasākuma organizatori, kuri arī pauda cerību, ka tiks saņemts kāds pieteikums no pašmāju TV šovu zvaigznēm.

Dalību jau ir apstiprinājušas tādas apvienības kā “Jūdas graši”, mīlas duets “Odze un Irsis”, psihodēliskā blūza pārstāvji “Sems un Prērijas Kaucēji”, kā arī solo mākslinieks Zaķis.

Izvirzīt savu dalību pasākumam iespējams uz e-pastu janis [at] fonoklubs.lv nosūtot pieteikumu ar norādītu informāciju par grupu:
- nosaukums
- iepriekšējā pieredze
- dalībnieku saraksts
- grupas muzikālais novirziens; ja ir, arī kāds video/audio materiāls.