FonoKlubs

Pastāsti citiem:

31. March, Monday

“Enhet” ar trim koncertiem atzīmēs 13 gadus

Viena no Latvijas senākajām metalcore apvienībām, Cēsu “Enhet”, šajā nogalē svinēs 13. dzimšanas dienu, viesojoties Rīgā, Liepājā un Cēsīs.

Svētkus grupa atzīmēs dalot skatuvi ar Polijas thrash/hardcore grupu “Lostbone”, ko “Enhet” iepazina savas 2013. gada Eiropas turnejas ievaros. “Lostbone” sevi raksturo kā jaudīgu un tehnisku mūziku, kas nepiekāpīgi pieprasa, lai tā tiktu klausīta dzīvajā izpildījumā. Vairāk kā deviņu gadu ilgajā pastāvēšanas laikā, Polijas grupa ir izdevusi trīs albumus, kā arī koncertējusi kopā ar tādām apvienībām kā “Gojira”, “Motorhead”, “Sic Feet Under” un citām.

Tāpat koncertos Rīgā un Cēsīs “Enhet” svinības papildinās grupas draugi un kolēģi no Cēsīm - “Spit it out”, kas pavisam nesen atzīmēja sava debijas albuma “My friends are my strength” prezentāciju.

Koncerti norisināsies 3., 4. un 5. aprīlī klubos “Nabaklab”, “Fontaine Palace” un grupas mājvietā - Cēsīs, “Fonoklubā”.

Atgādinām, ka “Enhet” savu darbību aizsāka 2001. gadā, un kopš tā laika ir izdevuši divus albumus, kā arī snieguši vairāk kā 350 koncertus vienpadsmit valstīs, kļūstot par vienu no senākajām un pieredzes bagātākajām sava žanra vienībām Baltijā.

Grupas jaunākais albums “Keep It Clear” nāca klajā pagājušajā gadā, un ir pieejams visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos, kā arī grupas “Bandcamp” profilā.