FonoKlubs

Pastāsti citiem:

27. August, Thursday

“SK Fono” panāk vienošanos ar talantīgo Edgaru Bāliņu

1988. gadā dzimušais spēlētājs florbola prasmes sācis apgūt jau augusta otrajā pusē, aizņemoties nūju no sieviešu komandas „RSU” bijušās spēlētājas. Paredzams, ka 169 cm garais spēlētājs pastiprinās jau tā iespaidīgo rezervistu soliņu.

Darījuma nosacījumi plašākai auditorijai netika atklāti, bet spēlētāja menedžeris neslēpa, ka summa nav pārsniegusi Latvijas florbolā pieņemtos standartus. Zināms, ka spēlētājs sezonu aizvadīs ar 42. numuru, jo 88. un 13. jau bija aizņemti. Oficiāla līguma parakstīšana un komandas pirmssezonas svinības norisināsies 28. augustā, komandas bāzē „Fonoklubs”.


Iepriekš izskanējusi informācija, ka līdz ar Edgara Bāliņa pievienošanos komandai, no tās varētu tikt atbrīvots nestabilu sniegumu demonstrējušais aizsargs Mārcis Šteinbergs.

Komandas treneris Toms Šmits norādīja: “Esmu priecīgs par to, ka “SK Fono” pievienojas biedrs no sabiedrības elites. Atzīšos, ka Bāliņa prasmes pagaidām neesmu redzējis vai novērtējis, bet, cik noprotu, tiek individuāli strādāts gan ar tehniku, gan fizisko sagatavotību. Nesolu, ka Edgaram uzreiz būs vieta starta pieciniekā, bet centīšos ar viņu strādāt intensīvāk un kas zina - varbūt uz pavasara pusi jau būs jauna komandas lokomotīve.”

Savukārt Māris Rīmenis, komentējot situāciju, atzina: “Šis īsti nebūs mans lauciņš - par florbolu jums neko nepateikšu.”

Sagaidāms, ka Cēsu novada atklātais „Unihoc” turnīrs sāksies rudens otrajā pusē. Iepriekšējos gados komanda „SK Fono” ir rādījusi stabilu sniegumu, kas rezultējās ar sudraba medaļas izcīnīšanu 2014./2015. gada sezonā.