FonoKlubs

Pastāsti citiem:

6. March, Monday

“Dzelzs vilks” svinēs 25. jubileju “Fonoklubā”

Latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks”, atzīmējot sasniegtā ceturtdaļgadsimta atzīmi, 11. martā piestās Cēsīs, lai atrādītu 25 gadu laikā radītās labākās dziesmas, kas apkopotas albumā “Dziesmas pilnmēness naktī”. Grupa sola koncertā muzikāli izsekot tās darbībai no pirmsākumiem līdz mūsdienām.

“Kad 90. gadu sākumā saviem biedriem pavēstīju, ka mūsu tolaik jaunizveidoto apvienību sauks par “dzelzs vilku”, jāatzīst, šī ideja tika iztverta kā joks. Tomēr neticamā veidā šis nosaukums pēdējos 25 gados ir kļuvis par manu otro, bet reizēm pirmo un vienīgo vārdu. Tas turpina dzīvot savu dzīvi un mums par prieku ir kļuvis nozīmīgs mūsu klausītājiem,” atklāj grupas dibinātājs un līderis Juris Kaukulis.

Pēc vairākām sastāva maiņām "Dzelzs vilka" komanda jau turpat desmit gadu ir nemainīga: vokālists, dziesmu autors un ģitāris Juris Kaukulis, taustiņu meistars Kaspars Tobis, basģitārists Kārlis Alviķis un bundzinieks Mārcis Judzis.

Arī Cēsu auditorijai “Dzelzs vilks” nebūt nav svešs – grupa ir uzstājusies gan vairākos festivālos “Fonofest” un “Fono Cēsis”, kā arī ir regulāri “Fonokluba” viesi.

Biļetes uz 11. marta koncertu iepriekšpārdošanā ir pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē “eKase.lv”.

https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/dzelzs-vilks-25-gadu-ture-dziesmas-pilnmeness-nakti