FonoKlubs

Pastāsti citiem:

19. May, Friday

'Fonoklubs' ar koncertu atklās āra terasi; otrā stāva sezona tiek noslēgta

Sākot ar 19. maiju, "Fonoklubs" sāk ilgi, taču, cerēsim, pamatīgi nākušo vasaras sezonu, atklājot āra terasi un bāru. Šajā vakarā durvis vērsim jau laicīgi, proti, pulksten 21, lai uzņemtu grupu "Doni Tondo" un "Reinis Young Trio" koncertus.

Tāpat "Fonokluba" vasaras terase ir tikusi pie jaunām vizualizācijām, kas tapušas sadarbībā ar dzērienu "Sailor Jerry", kam attiecīgi īpašas cenas.

Vakara sākumā gaidāms arī koncerts ar grupām "Reinis Young Trio" un "Doni Tondo".

Reinis Jaunais, vairāku gadu garumā atrādot visai Eiropai savas ģitārspēles prasmes, ir nonācis līdz trio radīšanai, mūziķiem pievienojoties arī basģitāristei Laumai Kazakai un bundziniekam Ivaram Loginam, kurš darbojies grupā “Legacy ID”. Apvienība izpilda galvenokārt instrumentālu mūziku, ko klausītāju raksturo kā Art Rock un Indie mūzikas stilu mijiedarbību.

Šajā vakarā pirmo reizi "Fonoklubā" uzstāsies arī grupa “Doni Tondo” – instrumentāls trio, ko veido divi cēsnieki: ģitārists Raimonds Gusarevs (El Mars; fonds “Viegli”) un bundzinieks Jānis Sildniks (Enhet), kā arī basģitārists Miķelis Pirksts.
Kaut arī grupa mēģinājumus uzsāka jau 2015. gadā, tikai tagad tā ir izlēmusi sākt aktīvu koncertēšanu: “Mēs pavadījām daudz laika, sarakstot dziesmas un tās mācoties. Vēlējāmies uz skatuves kāpt tikai tad, kad izveidojās pārliecība, ka mums ir materiāls, ko vēlamies parādīt. Šobrīd tāda pārliecība ir un ar nepacietību gaidām, kad varēsim dalīties tajā, ko mēģinājumu telpā esam sastrādājuši.”

Grupas dalībnieku uzkrātā pieredze ļoti dažādā stila grupās un projektos arī “Doni Tondo” piešķir dinamisku un dažādu skanējumu. “Mēs apzināmies, ka esam instrumentāla mūzika un mums savs stāsts ir jāizstāsta tikai ar notīm un ritmu. Tieši tāpēc koncerta laikā cenšamies ceļot cauri visdažādākajiem stiliem, spēlējot to, kas pašus uzrunā.”

21:00 durvis
22:00 DONI TONDO
23:00 REINIS YOUNG TRIO
... 04:00 DJ Winamp