FonoKlubs

Pastāsti citiem:

19. December, Tuesday

“Transleiteris” izdod dziesmu “Cukurs, cukurs” un aicina uz vasarīgu ballīti

Duets “Transleiteris”, tuvojoties Ziemassvētkiem, izdod vasarīgu un uzmundrinošu dziesmu ar nosaukumu “Cukurs, cukurs”, kā arī izziņo saulainu ballīti “Gada garākā vasara ar Transleiteri”, kas 22. decembrī norisināsies Cēsīs.

“Ziemassvētku laiks ir populārs ne tikai ar bārdainiem vīriešiem un mīnusiem gan aiz loga, gan bankas kontā, tāpēc “Transleiteris” ir radis risinājumu, lai visus nedaudz uzsildītu,” stāsta dueta solists Lauris Mihailovs. “Ceram, šī dziesma ļoti patīkami ielauzīsies starp visiem svētku meldiņiem un atgādinās par vasaru, kuru pēdējo reizi redzējām 2016. gadā.”

Grupa aicina visus sasildīties gribētājus uz ballīti 22. decembrī Cēsīs, Fonoklubā, kas sauksies “Gada garākā vasara ar Transleiteri”. Šajā vakarā vasarīgā noskaņojumā apvienība izpildīs savus zināmakos gabalus, kuru starpā arī pasaules slavu guvusī dziesma “Porziņģis”.

Dziesma “Cukurs, cukurs” ir latviskojums 1969. gada singlam “Sugar, sugar”, ko izpildīja virtuālā grupa “The Archies”.

Apvienība saka lielu paldies tiem, kuri pielika roku video izveidē – Mārcim Birstalai par video montāžu, Jānim Ķirsim par skaņu celiņu, Rūtai Dūdumai par lakstīgalas cienīgo fona dziedājumu, bet Edgaram Bāliņam tīri profilakses pēc.

Tie, kuri vēlas iegūt šo kompozīciju savā īpašumā, ir aicināti to pēc labākās sirdsapziņas lejupielādēt un nosūtīt visiem saviem draugiem: https://failiem.lv/u/42332qq6#