FonoKlubs

Pastāsti citiem:

9. October, Tuesday

Fonoklubs svinēs ceturto dzimšanas dienu

12. un 13. Oktobrī Cēsu "Fonoklubs" atzīmēs savu ceturto dzimšanas dienu kopā ar šā gada "Fonofest" viesiem - Dj Rudd un grupu "Satellites LV".

Kaut arī "Fono" radošā komanda pie dažādu pasākumu, tai skaitā mūzikas un sporta festivāla "Fonofest", organizēšanas strādā jau vairāk kā desmit gadus, "Fonoklubs" savā šā brīža formātā svinēs ceturto dzimšanas dienu. „Esam ļoti priecīgi, ka gadu gaitā ir izdevies sevi pierādīt gan mūziķiem, gan apmeklētājiem, organizējot dažāda veida pasākumus un koncertus. Ar katru gadu veiksmīgi paplašinām savas robežas un varam solīt, arī nākamais gads Fono būs aktīvs un pārsteigumu pilns.”

Piektdienas vakarā par svinību ballīti gādās pieredzējušais DJ Rudd, kurš "Fono" apmeklētājiem ir atmiņā ar spilgtiem priekšnesumiem gan "Fonofest", gan "Fonokluba" ietvaros. DJ Rudd aktīvi uzstājas jau kopš 2001. gada un ir uzkrājis pieredzi, spēlējot gan vairākās valstīs, gan kontinentos, kā arī radoši sadarbojoties ar tādiem māksliniekiem kā Gustavo (Arstarulsmirus) un Astro'n'Out.

Savukārt sestdien sava albuma "Pagrīdē" veicināšanas ietvaros, "Fonoklubā" beidzot viesosies pašmāju roka apvienība "Satellites LV", kura popularitāti ieguva 90’o gadu otrajā pusē, kļūstot par stabilu postroka vērtību Latvijas mūzikas skatuvē. "Pagrīdē" ir grupas piektais studijas albums, kura galvenās saturiskās tēmas ir sports, pašiedvesma, kā arī pašmāju popmūzikas kritika.